Elazığ Kitap Fuarı

ELAZIĞ 1. KİTAP FUARI29 EYLÜL-8 EKİM 2017AHMET AYTAR MEYDANI

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Thursday, 28 September 2017

 

1.ELAZIG KİTAP FUARIVav Fuarcılık

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Friday, 29 September 2017

ELAZIĞ KİTAP FUARIAli Sözer hoca ile söyleşi

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Saturday, 30 September 2017

Yazar Ufuk CENGİZ ile Yunus Emre ve Aşk Söyleşisi…Vav Fuarcılık

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Saturday, 30 September 2017

Betül soysal Bozdoğan ileYeni Türkiye'nin Kadınları konulu söyleşi

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Sunday, 1 October 2017

Pelin çift ile Gündem ötesi ….

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Monday, 2 October 2017

1. Elazığ Kitap Fuarı…

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Tuesday, 3 October 2017

1. Elazığ Kitap Fuarı

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Tuesday, 3 October 2017

Talha Uğurluel ile Arzın Kapısı Kudüs Söyleşisi

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Tuesday, 3 October 2017

Suat Turgut ileDeğerler eğitimine yeni bir bakış

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Thursday, 5 October 2017

İkram Bağcı ile Türkiye'nin son 10 yıldaki değişimine dünya ülkelerinin bakış açısı

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Friday, 6 October 2017

Abdullah Çiftçi ile 21. Yüzyılın Dijital Dünyası ve Sosyal Medya

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Friday, 6 October 2017

Kahraman Tazeoğlu ile söyleşi….

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Saturday, 7 October 2017

Sinan Yağmur ile Konu Ehlibeyt ve Kerbela söyleşisi

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Sunday, 8 October 2017

Uğur koşar ile söyleşi

Posted by VAV Fuarcılık Türkiye Kitap Fuarları on Sunday, 8 October 2017

 

Leave a Reply